Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslavany C - D. a H. Loučky B 10 : 8 (11.11.2007)

11. 11. 2007

V šestém kole OS se naše béčko utkalo venku s týmem Oslavany C, který hrál minulý rok OP 4. třídy. Situace byla následovná. Pokud jsme chtěli pomýšlet na přední příčky v tabulce, na které jistě máme, museli jsme to potvrdit naší výhrou. Za Oslavany nastoupili hráči, kteří v letošním ročníku ještě nehráli, a proto jsme netušili proti jak silným soupeřům stojíme.

Do utkání jsme nastoupili s vědomím, že dva naši hráči byli ještě pod účinkem předešlé hodové zábavy. Navíc nevyspalost jistě taky ovlivní naši výkonnost a tak se stalo přesně to, čemu se nedalo vyhnout. Po čtyřhrách jsme nečekaně vedli, to byla za dané situace velice potěšující okolnost. Ve dvouhrách někteří naši hráči potvrdili své kvality, i přes nepříjemný fakt, kterým byla právě nevyspalost a posílení alkoholem. Jiní tento stav nezvládli, a neurvali ani jeden bod ze dvouher. Toto v konečném součtu hrálo hlavní roli a výsledek 10:8 pro domácí jen potvrzuje nevyrovnanost výsledků některých našich hráčů.

Tímto jsme si připsali další nešťastnou prohru opět jen těsným výsledkem, která padá na bedra některých našich hráčů. Pokud by totiž všichni přistoupili k zápasu s čistou hlavou, nemohli jsme se bát o výsledek. Pro tři naše hráče bylo reálné dosažení 50-75% úspěšnosti, to, že se tak nestalo by mělo být ponaučení do dalších zápasů!


Názvy oddílů: Domácí: Oslavany C Rozhodčí:
Hosté: D. a H. Loučky B
Hráno v místnosti
přesná adresa:
herna stolního tenisu na stadionu TJ Oslavany Dne:
11.11.07 9:00
Výsledek: Body Sety Vítěz
10 : 8 39 : 25 Oslavany C
1.
Faltýnek Josef, Studený Lubomír st.
1
3
Stybor Jaroslav, Pololáník Jan
2.
Muzikář Zdeněk, Samlík Libor
1
3
Jurčák Radoslav, Válek Radek
3.
Faltýnek Josef3
0
Stybor Jaroslav
4.
Muzikář Zdeněk3
0
Pololáník Jan
5.
Studený Lubomír st.1
3
Jurčák Radoslav
6.
Samlík Libor0
3
Válek Radek
7.
Muzikář Zdeněk3
1
Stybor Jaroslav
8.
Studený Lubomír st.3
0
Pololáník Jan
9.
Samlík Libor0
3
Jurčák Radoslav
10.
Faltýnek Josef3
0
Válek Radek
11.
Studený Lubomír st.3
0
Stybor Jaroslav
12.
Samlík Libor3
0
Pololáník Jan
13.
Faltýnek Josef2
3
Jurčák Radoslav
14.
Muzikář Zdeněk2
3
Válek Radek
15.
Samlík Libor3
0
Stybor Jaroslav
16.
Faltýnek Josef3
0
Pololáník Jan
17.
Muzikář Zdeněk3
0
Jurčák Radoslav
18.
Studený Lubomír st.2
3
Válek Radek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář